Antalyasporlu Nasri ye şok

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), Antalyasporun Fransız futbolcusu Samir Nasrinin UEFA tarafından hakkında yürütülen doping soruşturmasına yaptığı...

Kaynağından Oku Spor Benzer Haberler biihaber.com da takip et Takip Et Haberi Kaldır

ŞOK Marketler patates ve soğanı 1,99 TL ye satacak


İSTANBUL (AA) - ŞOK Marketler, Afyonlu ve Amasyalı üreticilerden aldığı yeni mahsul patates ve soğanı müşterilerine 1,99 TL'den satışa sunacak.

ŞOK Marketler'den yapılan açıklamaya göre, ŞOK Marketler, son aylarda Türkiye’nin gündemine oturan soğan ve patates fiyatlarında öncü bir girişimde bulunarak bu ürünleri çok özel indirimlerle satmaya başladı. ŞOK, Afyonlu ve Amasyalı üreticilerden doğrudan aldığı, böylece maliyetini düşürdüğü yeni mahsul patates ve soğanı müşterilerine indirimli fiyata sunuyor.

Taze sebze meyve konusundaki uzmanlığıyla ve müşterisine her zaman en "uygun fiyatı" sunmayı amaçlayan ŞOK Marketler, 14 temmuzdan itibaren yeni mahsul Afyon patatesi ve Amasya kuru soğanın kilosunu 1,99 TL’den müşterilerine sunacak.


Diğer Kaynaklardan

Kibariye ye yeni şok! Bu sefer belgelendi
Kibariye ye yeni şok! Bu sefer belgelendi

Kibariye (58) kendisinden 20 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık’ın (37) ihaneti ile sarsılmıştı. Bu krizin üstüne Ali Küçükbalçık’ın borçları yüzünden evlerine haciz de geldi. Her şeyi unutmak için Bodrum’daki yazlığına çekilen Kibariye, “Kocama güveniyorum. Şimdilik kofti bir durum yok. Ama yakalarsam affetmem. Ya da benim yerime paparazziler yakalayıp çeksin” demişti.

Mynet1 gün 12 saat önce
Kaynağından OkuBenzer Haberler biihaber.com da takip et Kibariye ye yeni şok! Bu sefer belgelendi Takip Et

En Çok Okunanlar

haberlerdenevar.com

© Copyright 2016 Haberlerdenevar.com ( Met-Ay Bilişim Ltd.Şti. ) - Tüm Hakkı Saklıdır.